Upisi 2020. / 2021.

Upisi u 1. razred odvijat će se online 27. i 28. srpnja 2020. godine prema uputama naznačenim u tekstu natječaja.

VAŽNO: prema uputama u tekstu natječaja, u predmet/subject e-pošte napisati ime i prezime djeteta te priložene dokumente imenovati ispravno.

U mailu navesti iz koje županije dijete dolazi i kontakt roditelja – br. telefona za najbrži kontakt.

Obratite pažnju da je na upisnici naznačen samo jezik koji dijete planira učiti kao prvi strani jezik.

Učenici s teškoćama, odnosno direktno upisani učenici šalju samo upisnicu.

Na poslanu dokumentaciju za upis učenika poslat ćemo povratno mail kojim potvrđujemo primitak.

Za program dentalni tehničari/ke neće se provjeravati ručna spretnost.

Za sve upite, nazovite broj pedagoške službe: 01/555 21 66 ili 01/555 21 67.

Detaljne informacije o upisu pojedinog smjera:

Broj upisnih mjesta: 26

Predmeti važni za nastavak obrazovanja: hrvatski jezik, matematika, prvi strani jezik, kemija, biologija, fizika

Provođenje dodatnih ispita i provjera: provjera predznanja stranog jezika, ukoliko ga učenik nije učio u osnovnoj školi: ponedjeljak, 13.07.2020. u 9:30 sati

Strani jezici koji se uče kao obavezni: engleski ili njemački

Pravo na izravan upis ili dodatne bodove ostvaruju kandidati na osnovi rezultata koje su postigli na natjecanjima u znanju fizike.

Bodovni prag za prijavu programa: 67 bodova.

27. 07. ili 28. 07. potrebno je na e-adresu zdravstveno.laboratorijski.teh@gmail.com dostaviti potvrdu školskog liječnika o nepostojanju kontraindikacija i upisnicu u kojoj treba naznačiti koji jezik dijete želi učiti kao prvi strani jezik te izborni predmet. U predmet/subject e-pošte potrebno je upisati ime i prezime učenika, a gore navedene dokumente imenovati prezimenom djeteta i nazivom dokumenta (npr. Ančić – potvrda liječnika; Ančić – upisnica). U tekstu maila potrebno je navesti iz koje županije dijete dolazi i kontakt roditelja – broj telefona za najbrži kontakt.

Na poslanu dokumentaciju poslat ćemo povratno odgovor kojim potvrđujemo primitak.

Jedinstveni popis zdravstvenih kontraindikacija za upis u svaki obrazovni program, možete pronaći na stranicama MZOS-a.

Broj upisnih mjesta: 26

Provođenje dodatnih ispita i provjera: provjera predznanja stranog jezika, ukoliko ga učenik nije učio u osnovnoj školi: ponedjeljak, 13.07.2020. u 9:30 sati

Strani jezici koji se uče kao obavezni: engleski ili njemački

Bodovni prag za prijavu programa: 60 bodova.

27.07. ili 28. 07. potrebno je na e-adresu sanitarni.tehnicar.zuz@gmail.com dostaviti liječničku svjedodžbu medicine rada o nepostojanju kontraindikacija i upisnicu u kojoj treba naznačiti koji jezik dijete želi učiti kao prvi strani jezik te izborni predmet. U predmet/subject e-pošte potrebno je upisati ime i prezime učenika, a gore navedene dokumente imenovati prezimenom djeteta i nazivom dokumenta (npr. Ančić – potvrda liječnika; Ančić – upisnica). U tekstu maila potrebno je navesti iz koje županije dijete dolazi i kontakt roditelja – broj telefona za najbrži kontakt.

Strani jezici koji se uče kao obavezni: engleski ili njemački

Bodovni prag za prijavu programa: 72 bodova.

27. 07. ili 28. 07. potrebno je na e-adresu farmaceutski.tehnicar.zuz@gmail.com dostaviti liječničku svjedodžbu medicine rada o nepostojanju kontraindikacija i upisnicu u kojoj treba naznačiti koji jezik dijete želi učiti kao prvi strani jezik te izborni predmet. U predmet/subject e-pošte potrebno je upisati ime i prezime učenika, a gore navedene dokumente imenovati prezimenom djeteta i nazivom dokumenta (npr. Ančić – potvrda liječnika; Ančić – upisnica). U tekstu maila potrebno je navesti iz koje županije dijete dolazi i kontakt roditelja – broj telefona za najbrži kontakt.

Strani jezici koji se uče kao obavezni: engleski ili njemački

Bodovni prag za prijavu programa: 60 bodova.

27. 07. ili 28. 07. potrebno je na e-adresu medicinski.kozmeticar.zuz@gmail.com dostaviti potvrdu školskog liječnika o nepostojanju kontraindikacija i upisnicu u kojoj treba naznačiti koji jezik dijete želi učiti kao prvi strani jezik te izborni predmet. U predmet/subject e-pošte potrebno je upisati ime i prezime učenika, a gore navedene dokumente imenovati prezimenom djeteta i nazivom dokumenta (npr. Ančić – potvrda liječnika; Ančić – upisnica). U tekstu maila potrebno je navesti iz koje županije dijete dolazi i kontakt roditelja – broj telefona za najbrži kontakt.

Bodovni prag za prijavu programa: 69 bodova.

27. 07. ili 28. 07. potrebno je na e-adresu dentalni.tehnicar.zuz@gmail.com dostaviti liječničku svjedodžbu medicine rada o nepostojanju kontraindikacija i upisnicu u kojoj treba naznačiti koji jezik dijete želi učiti kao prvi strani jezik te izborni predmet. U predmet/subject e-pošte potrebno je upisati ime i prezime učenika, a gore navedene dokumente imenovati prezimenom djeteta i nazivom dokumenta (npr. Ančić – potvrda liječnika; Ančić – upisnica). U tekstu maila potrebno je navesti iz koje županije dijete dolazi i kontakt roditelja – broj telefona za najbrži kontakt.

Bodovni prag za prijavu programa: 69 bodova.

27. 07. ili 28. 07. potrebno je na e-adresu fizioterapeutski.tehnicar.zuz@gmail.com dostaviti potvrdu školskog liječnika o nepostojanju kontraindikacija i upisnicu u kojoj treba naznačiti koji jezik dijete želi učiti kao prvi strani jezik te izborni predmet. U predmet/subject e-pošte potrebno je upisati ime i prezime učenika, a gore navedene dokumente imenovati prezimenom djeteta i nazivom dokumenta (npr. Ančić – potvrda liječnika; Ančić – upisnica). U tekstu maila potrebno je navesti iz koje županije dijete dolazi i kontakt roditelja – broj telefona za najbrži kontakt.

1. i 3. u A smjeni

2. i 4. u B smjeni